Svaz klubů mládeže

Jsme nezisková organizace, která byla založena již v roce 1968. Náš spolek se snaží starat o kluby mládeže, umožňovat mladým lidem smysluplně trávit volný čas i hájit svoje oprávněné zájmy, a tím být organizací prakticky prospěšnou pro celou naši společnost. Veškerá naše činnost je založena na práci dobrovolníků. Na těchto stránkách budeme zveřejňovat vše podstatné o činnosti Českomoravské rady SKM i jednotlivých klubů.

Zároveň musíme všechny návštěvníky těchto stránek požádat o shovívavost s naším snažením - teprve se učíme ovládat všechny nástroje, kterými bychom je mohli vylepšovat.

Napište nám, pokud byste něco od našich stránek potřebovali a případně i co byste na našich stránkách chtěli nacházet.

webmaster@svaz-klubu-mladeze.cz

OMLOUVÁME SE, NÁŠ WEB SE UPRAVUJE A MAILOVÉ ADRESY ZDÁ SE NEFUNGUJÍ. POKUD NÁM POTŘEBUJETE NEODKLADNĚ NAPSAT, VYUŽIJTE PROSÍM SLUŽEB ČESKÉ POŠTY (VIZ KONTAKT)

CO JE NOVÉHO

Objednávka publikací SKM

Hvězdičkou označené údaje jsou povinné

Četl (-a) jste článek o majetku SKM, uveřejněný v Aktualitách 18.2.2014?

Ano a myslím si, že majetek by měl být SKM vrácen či nahrazen. (644)

Ano, ale nemohu majetkové nároky SKM posoudit. (56)

O tyto věci se nezajímám. (54)

Napište nám!