Svaz klubů mládeže

Jsme nezisková organizace, která byla založena již v roce 1968. Náš spolek se snaží starat o kluby mládeže, umožňovat mladým lidem smysluplně trávit volný čas i hájit svoje oprávněné zájmy, a tím být organizací prakticky prospěšnou pro celou naši společnost. Veškerá naše činnost je založena na práci dobrovolníků. Na těchto stránkách budeme zveřejňovat vše podstatné o činnosti Českomoravské rady SKM i jednotlivých klubů.

Zároveň musíme všechny návštěvníky těchto stránek požádat o shovívavost s naším snažením - teprve se učíme ovládat všechny nástroje, kterými bychom je mohli vylepšovat.

Napište nám, pokud byste něco od našich stránek potřebovali a případně i co byste na našich stránkách chtěli nacházet.

webmaster@svaz-klubu-mladeze.cz

Dne 12.5.2020 Českomoravská rada SKM odvolala z funkcí předsedy a místopředsedy J. Šrámka a Mgr. M. Huttra. V souvislosti s tím již mailová adresa skmcmr.huttr@volny.cz není oficiální adresou Svazu klubů mládeže.

Novou adresu najdete vlevo v kontaktech.

CO SE CHYSTÁ ?

CO JE NOVÉHO ?

otevřete si klubový zpravodaj pražských Werichovců (klepněte na logo)

Objednávka publikací SKM